Głosujemy !!!


Rusza konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę


Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa od 6 do 19 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos. Partnerem projektu jest Powiat Oświęcimski.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Starostą Oświęcimskim zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie „Mamy FIO-ła na Małopolskę”, czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie i Lokalnego Programu Grantowego Powiatu Oświęcimskiego. W roku 2023 zrealizowano 91 inicjatyw, z czego 12 na terenie powiatu oświęcimskiego. W działania projektowe zaangażowanych było wielu mieszkańców naszego powiatu, nastąpiły realne zmiany w lokalnych organizacjach i społecznościach. Doceńmy ich zaangażowanie.

Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy wybranej przez internautów jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:

 1. wejść na stronę pod tym adresem
 2. wybrać najciekawszą inicjatywę
 3. zagłosować,
 4. potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.

UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego urządzenia oraz z jednego adresu IP. Głosowanie trwa do 19 listopada do godziny 12.00.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej.

Zapraszamy do obserwowania profilu Facebook   i udziału w wydarzeniu.

Gorąco zachęcamy do głosowania na projekty zrealizowane na terenie naszego powiatu.

Nasze inicjatywy to:

 1. Realizator: Grupa nieformalna Osiek – tu się dzieje! przy wsparciu patrona Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku
  Projekt: „ŚwiadoMoc – wiem jak pomóc, wiem jak się obronić”
  Osiek, gmina Osiek, powiat oświęcimski
  Zagłosuj: https://malopolskalokalnie.pl/swiadomoc-wiem-jak-pomoc…/
  Projekt realizowany przez grupę „Osiek- tu się dzieje !”, przy wsparciu patrona Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych w Osieku, zakładał organizację kursu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz szkolenia z podstaw samoobrony dla dzieci i młodzieży z gminy Osiek
 1. Realizator: Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku
  Projekt: „Spotkania Pokoleń
  Osiek, gmina Osiek, powiat oświęcimski
  Zagłosuj: https://malopolskalokalnie.pl/spotkania-pokolen/
  Projekt realizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku zakładał organizację cyklu spotkań seniorów z młodymi.